ÖVRIGT / Leksaker / Parti leksaksbilar 5544366
nr 554 4366
Parti leksaksbilar
bl a Matchbox, Lesney, Majorette
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2008
kl 19:29:08
100 kr
150 kr
250 kr